Новини » Регіони 23 лютого, 2015, 18:36
Закарпатські пластуни грали в «Криївку», щоб підтримати друзів у зоні АТО

В Ужгороді пластуни за прототипом відомої гри «Мафія» розробили нову забаву – «Криївка» і запросили долучитись до неї усіх охочих. Кошти, зібрані під час гри, підуть на підтримку пластунів, що беруть участь в антитерористичній операції.

Як грають у «Криївку» бачила репортер ZIK-Стрім Вікторія Жуйко-Сабо.

Пограти у Криївку ужгородці зібрались у місцевому закладі харчування. В соцмережах зіграти в «Мафію» з повстанським колоритом зголосились 40 людей. Як розповіли організатори, головна відмінність «Криївки» від «Мафії» – це тематика гри. «Криївка» - гра в Українську Повстанську Армію. Для цього закарпатські пластуни придумали правила та розробили карти з січовими стрільцями.

«Карти зроблені в стилі УПА. Тут є бійці, січові стрільці, також є їхній генерал, а мафіозі – це члени НКВС, які полюють за упівцями. Тому й гра називається «Криївка». Правили близькі до «Мафії»: всі гравці сидять в колі, їм роздають карти і, взаємодіючи між собою, гравці мають виявити енкаведистів  і повістити їх на гіляку», – розповіла учасниця гри Анна.

За правилами, учасники гри повинні зробити добровільний внесок  - щонайменше 30 грн на потреби пластунів, які воюють на сході України. Нині таких, як  розповів очільник закарпатського обласного осередку пластунів Андрій, понад 100 людей з усієї України, троє з них уже поклали життя за цілісність своєї країни.

Всі Стрім-трансляції телеканалу ZIK дивіться тут.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-24 05:36 :29