Новини » Спорт 19 лютого, 2015, 2:26
Запорізький «Мотор» програв вирішальний матч гандбольної ЛЧ польському «Віве Кельце»

У київському Палаці спорту вчора ввечері відбувся матч Ліги Чемпіонів ЄГФ (Європейської гандбольної федерації) сезону-14/15, в якому запорізький «Мотор» приймав польський «Віве Кельце» і програв з рахунком 27:28.

Доля матчу була вирішена на останніх хвилинах другого тайму, повідомляє УНІАН.

«Мотор», якому в цьому матчі потрібна була перемога, досить впевнено почав гру і в першій половині здобув впевнену перевагу. 30-хвилинка завершилася з рахунком 19:10 на користь господарів майданчика. Тим не менш, у другому таймі команда не зуміла втримати такий солідний перевагу і вже до середини тайму втратила половину переваги – 21:16 на 45-й хвилині. У подальшому польський клуб, який до цього виграв всі 9 матчів групового турніру, продовжував нарощувати тиск і, в самій кінцівці, вперше в матчі вийшов вперед.

Кращими бомбардирами у складі «Мотора» виявилися Дмитро Дорощук та Євген Жук, які забили по 5 голів. На рахунку Сергія Бурки 4 голи.

Таким чином, поляки здобули 10 перемогу в 10 матчах групового етапу, показавши 100-відсотковий результат – 20 очок.

На рахунку «Мотора» залишилося 6 очок – 3 перемоги при 7 поразках.

Український клуб вийде в плей-оф – 1/8 фіналу – тільки в тому випадку, якщо свої матчі останнього туру програють швейцарський «Кадеттен» (французькому «Дюнкерку») і данський «Ольборг» (угорському «Пік Шегед»). У разі якщо швейцарці або данці зіграють хоча б внічию, «Мотор» не зможе повторити минулорічний успіх і вдруге в історії вийти в плей-оф Ліги Чемпіонів.