Новини » Львів 17 лютого, 2015, 12:51
Прихід менеджерів Григоришина на «Укренерго» загрожує нацбезпеці, – звернення ЛОР

Львівська облрада звернулася до Президента України, Кабміну, СБУ щодо ситуації, яка склалася на ДП «НЕК «Укренерго».

«За» це звернення проголосували 73 депутати на сесії 17 лютого.

Як наголошують депутати, в управлінні компанією, яка має стратегічне значення для економіки України, розпочалися нікому не зрозумілі зміни. Йдеться про оновлення керівництва та середньої ланки як на центральному рівні, так і на рівні відокремлених підрозділів.

«Як стало відомо, до управління державним підприємством «НЕК «Укренерго» залучаються менеджери, котрі є ставлениками російського олігарха Григоришина: Касіч Юрій Петрович – виконувач обов’язківа директора ДП «НЕК «Укренерго»; Коломієць Олександр Ілліч – заступник директора – головний інженер ДП «НЕК «Укренерго»; Вінніков Ігор Миколайович – начальник департаменту закупівель та договірної роботи; Чоллак Геннадій Джевдетович – заступник головного інженера з модернізації і реконструкції енергооб’єктів; Петухов Олександр Віталійович – начальник департаменту доступу до міжнародних перетинів; Дідіченко Євген Святославович – директор Відокремленого підрозділу «Південно-Західна електроенергетична система» ДП «НЕК «Укренерго», – йдеться у зверненні.

Депутати зазначають, що нове керівництво ДП «НЕК «Укренерго» не вважає, що Олег Сенус, який понад 13 років очолює «Західну електроенергетичну систему», може надалі керувати підприємством. А саме цей керівник розпочинав проект інтеграції так званого «острова Бурштинської ТЕС» в європейську енергосистему.

На переконання обранців Львівщини, така кадрова політика ставить під загрозу не лише ефективне функціонування ДП «НЕК «Укренерго», але й усю галузь енергетики та загалом енергетичну безпеку держави.

Львівська облрада просить керівництво держави втрутитися у ситуацію на держпідприємстві.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-13 23:28 :21