Новини » Львів 16 лютого, 2015, 13:49
Жителям Львівщини пропонують пільгові кредити на енергозбереження

Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України у жовтні 2014 року започаткувало Програму державної підтримки населення до переходу на альтернативне опалення (постанова КМУ №1056). Вона передбачає відшкодування 20% тіла кредиту, отриманого населенням в ПАТ «Ощадбанк», на придбання твердопаливних та електричних котлів.

Про це 16 лютого інформує прес-служба ЛМР.

Як повідомляється, з 2015 р. як механізм державної підтримки запропоновано також відшкодування 30% суми кредитів на придбання енергоефективного обладнання та матеріалів для населення і 40% від суми кредитів ОСББ.

Державна підтримка надаватиметься на придбання енергозберігаючих двокамерних склопакетів, індивідуальних теплових пунктів, засобів обліку тепла і води, модернізацію систем освітлення у місцях загального користування.

У повідомленні зазначається, що для ОСББ за умови надання державної підтримки у розмірі 40% від суми кредиту, щомісячні платежі домогосподарств на опалення та сплату кредиту не перевищуватимуть відповідні витрати, які б вони понесли без впровадження енергоефективного заходу.

Також у грудні 2014 року компанія «Греса-Групп» спільно з ПАТ «Укргазбанк» розробила кредитну програму для ОСББ, юридичних та фізичних осіб-підприємців малого і середнього бізнесу на придбання енергозберігаючого обладнання та утеплення будівель. Ця Програма передбачає надання кредитів, терміном до 60 місяців, від 3,5% річних у гривні. До товарів, на які надається кредит за акційними умовами, відноситься опалювальне, енергогенеруюче, водонагрівальне і кліматичне обладнання, а також системи теплоізоляції.

Довідка.

Загалом, у 2015 році на реалізацію програм пільгового кредитування передбачається спрямувати 343,5 млн грн державних інвестицій та охопити близько 134 тис. сімей.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-20 14:40 :01