live
Новини » Регіони 637

Іванофранківці передали артилеристам з Волновахи позашляховик

Сьогодні, 16 лютого, івано-франківські волонтери передали воякам 26-ї артилерійської бригади, котра дислокується в районі Волновахи, позашляховий автомобіль «Опель Фронтера».

Про це повідомила репортерка ZIK-Стрім Вікторія Гордієнко.

Урочиста передача та освячення автомобіля, яким невдовзі користуватимуться українські військові у зоні АТО, відбулася біля автостанції на вулиці Залізничній. Автівку було придбано благодійною організацією «Майбутнє Прикарпаття» за кошти Івано-Франківського обласного підприємства автобусних станцій (ОПАС). Вартість позашляховика становить 50 тисяч гривень.

«Такий автомобіль набагато мобільнішій, більш функціональний та швидкісний, ніж той транспорт, яким ми наразі користуємося. Будемо використовувати  його для вивезення поранених, для транспортування зброї, підвозу продуктів», – зазначив боєць 26-ї артилерійської бригади Андрій Долик, який відвозитиме автівку на Схід.

Івано-франківська волонтерка Наталя Перцович розповіла, що спочатку «Опель Фронтера» мав поїхати до луганських прикордонників. Однак в останню мить волонтери довідались, що для цих бійців гроші на автомобіль вже знайшли активісти з Хмельницького.

«Ми вирішили не втрачати цю автівку, оскільки вона в доброму стані, тож вирішили її придбати. Згадали, що транспорту бракує нашим артилеристам, і надумали зробити їм такий приємний подарунок», – зауважила Наталя Перцович.

Автомобіль вирушить на Схід у середу,18 лютого. Щоб не їхати порожняком, автівку завантажили необхідними речами та продуктами для бійців. Як повідомив генеральний директор Івано-Франківського ОПАС Зеновій Запухляк , гуманітарний вантаж для українських військових з власної ініціативи зібрали працівники підприємства.

«Ця машина куплена за гроші підприємства. Вона 1995-го року випуску, але в доброму стані. Ми її завантажили необхідними продуктами, засобами гігієни, теплими речами.  Все це збирали наші працівники», – повідомив Зеновій Запухляк.

Всі Стрім-трансляції телеканалу ZIK дивіться тут.

Loading...
Loading...
Loading...