Новини » Львів 11 лютого, 2015, 17:41
«Народна самооборона Львівщини» передала бійцям на полігон спальники та ліки
Фото: ZIK
Фото: ZIK

Волонтери «Народної самооборони Львівщини» передали 500 спальників, 150 пакетів з медикаментами, вартістю понад 34 тис. грн, і окремо зібрані ліки на сім стаціонарних медпунктів для військових, котрі проходять навчання на Яворівському полігоні.

Про це повідомляє прес-служба ГФ «Народна самооборона».

Зазвичай, як зазначають самі представники волонтерського руху, їхні зусилля по допомозі військовим були скеровані на передову. Проте ситуація на полігоні у Старичах, де понад 5 тисяч військових чекають відправки на Схід, також потребувала оперативного реагування.

«Холод на вулиці став підступним ворогом для наших захисників і дає про себе знати. Застуда, нежить чи ангіна – це ті недуги, котрі вибивають хлопців із «колії». Буквально тиждень тому ГФ «Народна самооборона Львівщини» вирішила забезпечити всіх вояків, котрі мешкають у наметах на полігоні (а таких 3500 чоловіків), спальними мішками. Зараз вдалося цілим світом зібрати 2000 спальників. Дві тисячі українських патріотів мають можливість бачити сни у теплі», – коментує ситуацію волонтерка Оксана Щур, котра побувала у складі волонтерського десанту вчора, 10 лютого, в Старичах.

Враховуючи ситуацію з погодою,було вирішено взятися усіма силами за проект «Лікуємо солдата!». Вчора на Яворівський полігон активісти Самооборони доставили ще й індивідуальні аптечки для кожного із 150 наметів. Протизастудні, противірусні препарати, необхідні засоби від кашлю чи нежиті – це перша необхідна допомога солдатам.

«Тут переконуєшся, якою необхідною є підтримка наших патріотів, розуміння того, що живемо ми не в паралельних світах, де по один бік війна, біль, втрати, а по інший – життя у мирі із сміхом, радощами та щастям. Закликаємо громаду: не залишайтеся байдужими до долі наших вояків, адже левова частка такої необхідної підтримки української армії перенеслася і у тил. Долучайтеся до ініціативи щодо закупівлі спальних мішків та лікарських препаратів для наших захисників!», – говорить один з активістів «Народної самооборони» Олександр Ганущин.

Відтак, волонтери передали на полігон 500 спальників, 150 пакетів з медикаментами, сім комплектів ліків на усі медпункти, розгорнуті в Старичах, зібрані смаколики і три телевізори.

Вже у п’ятницю волонтери-самооборонівці планують завезти на полігон періодику, котру, як вони сподіваються, пожертвують львівські редакції друкованих медіа.

Реквізити для пожертв

Картковий рахунок: Сергій Дзядик (заступник керівника ГФ «Народна самооборона») Приватбанк 5168 7420 6584 4957

Рахунок для юросіб: ЗГРУ ПАТ КБ «Приватбанк», МФО 325321, ЄДРПОУ: 39122180; Р/Р 26001053824710

Призначення платежу: «Добровільна пожертва»

Отримувач платежу: Орган самоорганізації населення Громадське формування з охорони громадського порядку в місті Львові «Народна самооборона».

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-17 19:33 :32