Новини » Львів 10 лютого, 2015, 10:12
В АТО загинув командир танка легендарної Залізної бригади Василь Ткаченко
Фото: Getty
Фото: Getty

Яворівська громада (Львівська область) глибоко сумує з приводу загибелі під час боїв в зоні АТО військовослужбовця 24-ї окремої механізованої Залізної бригади імені Данила Галицького, командира танку, 47-річного прапорщика Василя Антоновича Ткаченка та висловила щирі співчуття рідним новітнього Українського Героя та командуванню й особовому складу Залізної бригади.

Про це повідомив сьогодні, 10 лютого, власкор IA ZIK.

«Яворів завше пам’ятатиме про вас, дорогий Василю Антоновичу, молитиметься за вашу душу, розповідатиме нащадкам про ваш героїзм в ім’я Вільної, Незалежної, територіально цілісної України. Вічная пам’ять. Герої не вмирають», – йде, зокрема, у співчутті, висловленому рідним загиблого героя та командуванню й особовому складу 24 окремої механізованої Залізної бригади імені Данила Галицького секретаря ради Яворівської міської ради Львівської області, депутатського корпусу, виконавчого комітету, громади міста Яворова, звідки люди проводжали Василя Ткаченка разом з іншими вояками в зону АТО.

За словами командирів 24 ОМЗБ, Василь  Ткаченко заплатив життям за вірність присязі народові України під час мінометного обстрілу ворогами нашої держави в районі села Кримського Луганської області. Цього щирого українця, якого бойові побратими згадують, як життєлюба, сміливого вояку й вірного товариша, поховають на його малій Батьківщині – на Черкащині – за участі «залізняків».

За інформацією Городищівської РДА Черкаської області, Василь Ткаченко народився 1 січня 1968 року у селі Воронівці Городищенського району Черкаської області, де і закінчив школу. Потім навчався в Гарбузинському профтехучилищі. Строкову військову службу проходив за кордоном, зокрема, в Угорщині. Потім одружився і жив у Донецьку. Але останнім часом мешкав у рідній Воронівці. Василь Антонович пішов добровольцем захищати Батьківщину 7 серпня 2014 року. Був командиром танку в 24-й ОМЗБ, постійне місце дислокації якої – місто Яворів Львівської області.

Що стосується похорону героя, то інформація наразі двояка: командири Залізної бригади кажуть, що проводжатимуть в останню путь прапорщика Василя Ткаченка сьогодні, 10 лютого, а черкаська влада озвучила повідомлення про те, що «похорон відбудеться у п’ятницю, 13 лютого, у Воронівці».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-24 02:51 :27