Новини » Світ

У Лондоні на мітинг зібралися тисячі мусульман проти карикатур на пророка Мухамеда

Тисячі британських мусульман вийшли на мітинг протесту біля резиденції прем’єр-міністра на Даунінг-стріт у центрі Лондона.

Про це повідомляє Бі-бі-сі.

Метою мітингу, організованого рухом «Мусульманський форум» (MAF), було висловити незгоду з подальшою публікацією в ЗМІ карикатурами на пророка Мухаммеда.

Як заявляє MAF, хвиля повторних публікацій малюнків і карикатур із зображенням мусульманського пророка, які спочатку з’явилися у французькому сатиричному журналі Charlie Hebdo, слугує чітким нагадуванням про те, що свобода слова регулярно використовується для того, щоб образити тих, кого інші вшановують як святиню.

Організатори демонстрації в Лондоні також висловили глибоке співчуття у зв’язку з недавніми терактами в Парижі, сказавши, що ці дії були «порушенням законів ісламу».

В руках у демонстрантів були плакати зі словами «Чарлі і фабрика образ», «Любимо пророка більше свого життя» і «Навчіться хорошим манерам!».

Присутні передали в адміністрацію прем’єр-міністра петицію, під якою залишили підписи більше 100 тисяч британських мусульман.

Поруч на цій же вулиці зібралося невелика кількість прихильників правої організації Britain First («Британія передусім»), проте обидві демонстрації закінчилися мирно.

Loading...