Новини » Київ 8 лютого, 2015, 21:10
РФ організовує в Києві мітинги, щоб створити атмосферу хаосу, – Наливайченко
Акція з вимогою ввести воєнний стан під Адміністрацією президента України, в Києві, 3 лютого 2015 р. Фото: Синиця Олександр/УНІАН
Акція з вимогою ввести воєнний стан під Адміністрацією президента України, в Києві, 3 лютого 2015 р. Фото: Синиця Олександр/УНІАН

Цього тижня Київ сколихнули мітинги біля центральних органів влади: з вимогами ввести воєнний стан, забезпечити батальйони зброєю, вивести їх з оточення. Мітинги – для нас не новина.

І все б нічого, якби наступного дня СБУ не заявила про його організатора – підполковника Генштабу Збройних сил України, який співпрацював з терористами із «ДНР», – повідомляє ТСН.

Як виявилося, ціла низка останніх масових виступів в Україні, вигідних Кремлю, з’являються не на порожньому місці. Цілком зрозуміла напруга у суспільстві стає зброєю в руках ворога.

Близько двох десятків чоловіків у камуфляжі та в штатському на цьому тижні спробували пройти до президента України Петра Порошенка на розмову. Зав’язалася штовханина з Нацгвардією. Вони називають себе «Всеукраїнським батальйонним братством».

Серед їхніх вимог – воєнний стан, закон про імпічмент президенту, деблокування Дебальцевського напівкотла. Цей штурм у прямому ефірі показують російські канали, а терористичні інтернет-канали ведуть пряму трансляціють з-під Адміністрації Президента. Випадковість?

Наступного дня СБУ заявить про затримання підполковника Генштабу Збройних сил, який, за словами глави СБУ Валентина Наливайченка, є одним із організаторів фейкового «штурму» Адміністрації президента.

«Ми затримали і заарештували організаторів учорашніх провокацій у центрі міста Києва, одна з яких відбувалася поблизу Адміністрації президента. Зрадники та їхні обличчя – перед вами», – сказав Наливайченко.

Ба більше – цей високопоставлений підполковник Генштабу напряму працював з терористичною «ДНР».

«Підполковник одного з керівних підрозділів генштабу ЗСУ. Його прізвище – Чорнобай. 1974 року народження. Затриманий також його спільник – террорист, представник «Донецької народної республіки», який разом з ним організовував підривну шпигунську діяльність на нашій території», – уточнив Наливайченко.

Каже, що підполковник Чорнобай, працюючи інструктором в одному з добровольчих батальйонів, надавав бійцям неправдиву інформацію про завищені втрати сил АТО на Донбасі, чим підбурював їх до протестних акцій.

Крім того, він розвивав агентурну мережу для цієї підривної діяльності. Тож, голова СБУ напряму пов’язав зрадника Генштабу з «Батальйонним братством», яке останнім часом проводить багато мітингів, де виголошують гасла, політично вигідні Росії. Хоча самі члени цього братства все заперечують, а про Чорнобая вперше чують. Та, здається, бійцями «братства» таки маніпулюють.

У багатьох українців, особливо, які воювали в зоні АТО, дійсно «накипіло», і цим вправно користуються агенти гібридної війни.

Голову «Батальйонного братства» В’ячеслава Фурсу вже затримали. І наші джерела в правоохоронних органах твердять, що слід цього персонажа привів їх до справжньої агентурної мережі з людей і організацій. Ми почали і власне розслідування.

Вже перші наші кроки вивели нас на голову союзу матерів, таку собі Надію Курамшину з Луганська. Вона разом з «братством» влаштовувала мітинги в Києві. А частина її заяв вкрай вдало підіграють Кремлю. Ми знайшли докази, чому ці мітинги – не можна вважати збігом обставин.

Більше того, маємо намір довести існування чітко спланованих операцій гібридної війни, мета яких – створити в Києві атмосферу хаосу та неконтрольованості. І відповісти на питання: хто вони, ці нові лідери так званого «народного невдоволення», та на кого працюють? Чи мають зв’язок з Кремлем та терористичними організаціями. І який план через своїх агентів намагається провернути Москва. Наступного тижня ми продемонструємо зв’язок Кремля з лідерами цих так званих мітингів.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-20 07:10 :36