Новини » Світ

ЗМІ: У Москві залишили фахівців з ЄС для роботи над українським планом врегулювання

Лідери Франції та Німеччини Франсуа Олланд і Ангела Меркель, що здійснили напередодні бліц-візит до Москви, могли залишити зовнішньополітичних експертів для вироблення тексту плану українського врегулювання на базі привезених у Москву пропозицій європейських лідерів.

Про це повідомило добре обізнане в ситуації джерело.

«Безумовно, лідери приїхали не одні, і вони, звісно, залишили в Москві своїх зовнішньополітичних фахівців для роботи над текстом, який буде представлено до телефонної розмови, що відбудеться у неділю на найвищому рівні у «нормандському форматі», – сказав співрозмовник агентства.

«Зрозуміло, що відбувається дуже вагома робота», – додало джерело.

Прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков у ніч на суботу заявив журналістам, що за підсумками переговорів президентів РФ і Франції Володимира Путіна, Франсуа Олланда і канцлера ФРН Ангели Меркель триває спільна робота з підготовки документа із врегулювання ситуації в Україні, який би містив пропозиції В.Путіна і Президента України Петра Порошенка.

За його словами, це робиться для того, щоб потім цей текст було представлено на схвалення всім сторонам конфлікту.

Д.Пєсков продовжив: «Далі роботу буде продовжено, і попередні її підсумки підіб’ють під час телефонної розмови у неділю, що відбудеться в нормандському форматі на найвищому рівні», повідомляє Інтерфакс-Україна.

 

Loading...