Новини » Економіка 822

Іран заявив про готовність транспортувати до Європи азербайджанський і туркменський газ

Іран може транспортувати газ з Азербайджану і Туркменії до Європи.

 Про це заявив директор з міжнародних зв’язків Іранської національної газової компанії (NIGC) Азізолла Рамазані, – повідомляє Укрінформ з посиланням на агентство IRNA

«Наша пропозиція – це отримання туркменського й азербайджанського газу в Ірані, а потім його транзит до Європи через Туреччину, оскільки такий маршрут є найбільш економним для передачі газу до Європи», – цитує повідомлення сайт BIN.

За словами Рамазані, підготовка до налагодження відповідної інфраструктури може початися, коли політичні перешкоди будуть усунені. Він зазначив, що нині європейські країни не хочуть імпортувати іранський газ з політичних мотивів, проте європейські парламенти вже вивчають це питання.

Представник газової компанії також додав, що нинішній план експорту туркменського газу за допомогою підводного трубопроводу через дно Каспійського моря до Європи через Азербайджан буде дорогим і непрактичним.

Азербайджан в 2012 році підписав угоду з Туреччиною про спорудження Трансанатолійського газопроводу (TANAP), який дозволить Європі отримувати азербайджанський газ через Туреччину, – нагадує веб-видання.

загрузка...
загрузка...
Loading...