Новини » Події 3 лютого, 2015, 5:13
Харківський суд визнав незаконним знесення пам’ятника Леніну

Харківський апеляційний адміністративний суд задовольнив клопотання міськради у справі про незаконне знесення пам’ятника Леніну на площі Свободи.

 Губернатор Балута повинен пред’явити документи, які свідчать про те, що пам’ятник Леніну на момент знесення втратив статус об’єкта охорони, – повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на сайт Харківської міськради.

Згідно з рішенням суду, відповідач (Харківська обласна державна адміністрація; ОДА) повинна пред’явити документи, які свідчать про те, що пам’ятник Леніну на момент знесення втратив статус об’єкта охорони.

Крім того, суд визначив вимагати у Харківській ОДА документи, на підставі яких виконувалося розпорядження про демонтаж і про виключення пам’ятника Леніну з Державного реєстру пам’яток України.

Наступне засідання відбудеться 19 лютого. Нагадаємо, найбільший в Україні пам’ятник Леніну (висота 20,2 м) на площі Свободи в Харкові знесли 28 вересня після мітингу за єдність України. Глава Харківської ОДА Ігор Балута заявив, що санкціонував демонтаж пам’ятника. Після чого Харківська міськрада почав оскаржувати розпорядження губернатора в судовому порядку.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-22 20:07 :55