live
Новини » Регіони 883

У Рівному російське пиво видають за українське

Рівненські громадські активісти разом із патентним повіреним України виявили, що у місті видають російське пиво за українське.

Про це йдеться у сюжеті програми перших західноукраїнських новин «Огляд дня» телеканалу ZIK (щобудня о 21:00).

Зокрема, полиці одного з рівненських гіпермаркетів заставлені пивом із Криму, хоча на етикетці зазначено що його виробник – російське підприємство. Утім, поруч надрукований український штрих-код. Фахівці стверджують, він є фальшивим і такими діями виробник та продавці вводять в оману покупців. Активісти, своєю чергою, називають це фінансуванням країни-агресора, і зазначають: так порушують Закон України «Про захист прав споживачів» та «Про забезпечення прав і свобод громадян і правовий режим на тимчасово окупованій території України».

«Як результат, я так думаю, знімуть з продаж цей продукт, щоб розібратися з виробником», – зазначає адміністратор гіпермаркету Тетяна.

Ініціатори викривальної акції вже подали заяву до суду, щоб визнати дії виробника протиправними і зобов’язати гіпермаркет вилучити товар із продажу. Покупцям, тим часом, радять ретельніше придивлятися до товарів.

Loading...
Loading...
Loading...