live
Новини » Львів 2162

Через психологічний стан багато чоловіків призивного віку до війська не потрапляють

Фото: Мусієнко Владислав/УНІАН

Минає тиждень від початку четвертої хвилі мобілізації в країні. Міністерство оборони має намір призвати понад 50 тисяч осіб. Відтак, зараз львівські військові комісаріати переповнені, призовники проходять медкомісії. Ті, кого визнали придатними до служби, вже цього тижня вирушають у навчальні табори. Щоправда, тепер на Львівщині явка призовників нижча, ніж під час попередніх хвиль мобілізації.

Про це йдеться у сюжеті програми перших західноукраїнських новин «Огляд дня» телеканалу ZIK (щобудня о 21:00) репортера  Марти Шикули.

Нововведення четвертої хвилі мобілізації – співбесіда із психологом.

«Призовники не подають виду, що їм страшно чи тривожно. Але за якимось їхніми діями ми можемо спостерігати такі тенденції і це є природно. Бо вони йдуть у такі умови, в яких вони підсвідомо розуміють, що їхньому фізичному, психологічному стану може щось загрожувати», – зазначає психолог Марія Лозинська.

За словами психологів, лише за перший тиждень мобілізації було кілька випадків, коли чоловіки, фізично готові до бою, через психологічний стан до війська не потрапили.

Тим часом Володимир Путін оголосив, що дозволить українцям призовного віку перебувати на території Російської Федерації замість 30-ти днів, як це було раніше, –  90. Путін вважає, що таким чином врятує їх від смерті.

У свою чергу, українські бійці зі стажем, які вже не раз були на фронті, закликають усіх, хто отримав повістки, не уникати служби. Військові кажуть: річ не лише в обов’язку перед Батьківщиною, а й в тому, що хлопцям, котрі уже майже рік на сході, потрібно відпочити.

Loading...
Loading...
Loading...