Новини » Події 1545

Не бажайте Росії розколу, хай залишається великою країною, але не дурною, – Ганапольський

Не потрібно бажати Росії розколу. У такому випадку ситуація може стати ще гіршою. Хай залишається великою країною, але розсудливою, не дурною і йде своїм, відмінним від України шляхом.

Таку думку під час хард-ток-шоу «DROZDOV» (щовівторка о 22:00 на телеканалі ZIK) висловив російський журналіст Матвій Ганапольський.

На думку журналіста, такий бажаний для багатьох розкол Росії може обернутися на гірше. До прикладу, почнеться «новий Кавказ». Хай краще Росія залишається великою країною, але не дурною.

«Їм потрібно зрозуміти, що в України та Росії – різні політичні шляхи та течії. Потрібно не дбати про те, щоб Росія розвалилася, а побажавши їй успіху, розвернутися та братися покращувати свою рідну державу», – наголошує Ганапольський.

На його думку для того, щоб навернути до України Донбас кожному українцю слід працювати над тим, щоб удосконалити свою країну. Адже приваблива держава приведе до перемоги.

«Колись ми спілкувалися із Саакашвілі, як відвоювати Осетію. Він сказав, що для того, щоб повернути втрачені території потрібно просто зробити Грузію привабливою. Тоді вони самі повернуться. В Україні ситуація аналогічна», – припустив Матвій Ганапольський.

 

Loading...
Loading...
Loading...