В Нігері мусульмани палили церкви, а також готелі та кафе, що належали французам: 3 людей загинуло
У Нігері в суботу відбулися заворушення мусульман, викликані протестом проти карикатур на зображення пророка Магомета, надрукованими у французькому сатиричному виданні Charlie Hebdo. В результаті протестів пожежею охопило щонайменше сім церков у столиці Нігеру Ніамеї, троє людей загинули.
Під гнів розлюченого натовпу потрапили кафе, готелі та інші заклади з найменшою приналежністю до французьких власників чи компаній, – повідомляє Радіо Свобода.
За даними поліцейських, двоє людей згоріли живцем у церкві, ще одна жінка загинула в барі. Крім того, поліція застосувала сльозогінний газ для розгону близько тисячі молодиків, що зібралися з металевими прутами біля мечеті в Ніамеї.
Тисячі мусульман по всьому світу напередодні вийшли на вулиці, щоб засудити саркастичне зображення пророка Магомета, надруковане у французькому виданні Charlie Hebdo. Заворушення відбулися в пакистанському місті Карачі, у йорданському Аммані, а також протести прокотилися Алжиром, Сирією, Індією та Філіппінами.