live
Новини » Київ

У ВР створили міжфракційне об’єднання «Львівщина»

Депутати з Львівщини зареєстрували ініціативу про створення міжфракційного об‘єднання з однойменною назвою «Львівщина».До нього увійшли 36 народний обранців. Співголовами об‘єднання запропонували обрати Оксану Юринець, Юрія Шухевича та Ірину Подоляк. Планується, що через три місяці їх змінять на інших.

Про це йдеться у сюжеті журналіста програми новин «Огляд дня» (щобудня о 21:00 на телеканалі ZIK) Наталки Струк.

«Це буде група осіб, які швидко реагуватимуть та при потребі впливатимуть на голосування, відсунувши на другий план якісь амбіції. Вони робитимуть ту роботу, яка потрібна Львівщині», – пояснює народний депутат України Оксана Юринець.

Загалом, у восьмому скликанні ВР нарахували сорок депутатів, так чи інакше пов‘язаних з Львівщиною. За інформацією мережі «Опора», це найбільша їхня кількість за весь час від усього складу парламенту. До прикладу, таку ж чисельність має фракція «Опозиційного блоку».

«Одним із першочергових завдань буде вирішення ситуації, що склалася у  Волинсько-Червоноградському вугільному басейні. Це і питання виплат зарплат шахтарям, видобутку вугілля та й саме існування цих шахт», – розповів нардеп Андрій Антонищак.

Про спільні законопроекти конкретніше депутати обіцяють розповісти  згодом. Планується, що вже сьогодні на ранковому засіданні голова ВР Володимир Гройсман має зачитати заяву львівських депутатів.

Loading...