Новини » Регіони 14 січня, 2015, 16:53
На лікування маленького Вадима з Луцька потрібно $170 тис. США

Віднедавна у Луцьку до щоденних процедур онкохворих дітей входить мульттерапія. Малюки з пластиліну ліплять казкових героїв, щоб згодом зробити їх персонажами власних мультиків. Однак, хоча пластилін – добрі ліки для душі, та, щоб видужати, дітям потрібні реальні кошти. Зокрема, сім‘ї Солодухіних, щоб вилікувати їхнього дворічного сина, потрібно зібрати 170 тис. доларів США.

Про це йдеться у сюжеті перших західноукраїнських новин «Огляд дня» (щобудня о 21:00 на телеканалі ZIK).

Те, що у стінах Волинського онкоцентру діти стали усміхатися частіше, лікарі пов’язують з проектом волонтерів. Разом із малечею вони створюють справжні мультиплікаційні фільми. Мультиплікатори-аматори зазначають: відзняти сюжет з пластиліновими героями – справа нелегка. Щоб створити лише один кадр, необхідно зробити щонайменше двадцять п‘ять знімків. Однак, медики кажуть, що в процесі роботи у дітей зникає тривога і агресія.

«Якщо чесно, то і в мене не дуже виходило. Щось там можна було зліпити чи допомогти дітям. Самому весело й поспілкуватись з дитиною», – зінається волонтер Євген.

А от маленький Вадим Солодухін за процесом створення анімації наразі лише спостерігає. Хлопчикові усього два роки, з них останні чотири місяці дитина бачить світ тільки з вікна лікарняної палати. Страшна хвороба навіть змусила його заново вчитися ходити.

«Це дуже рідкісна і важка форма мієлобласкітної лейкемії. Дитині необхідна операція з трансплантації кісткового мозку. Ми провели обстеження родичів на сумісність і можливість стати донорами, але ніхто з батьків,братиків та сестричок не підійшов», – розповідає дитячий онколог Наталія Кеда.

Тож трансплантувати кістковий мозок хлопчику потрібно від неродинного донора. Допомогти зголосились білоруські медики, адже в Україні таких операцій не проводять. Однак коштуватиме лікування 170 тисяч доларів США. Для сім’ї, яка вже продала все господарство, щоб врятувати найменшого сина, така сума непідйомна.

«Ми вже пройшли четвертий курс підтримуючої хіміотерапії, зараз він у ремісії. Тож якнайшвидше потрібно зробити пересадку кісткового мозку. Надіємося на добрих людей і на те, що з Божою допомогою дитина житиме», – сподівається мама хворого хлопчика Ольга Солодухіна.

Якщо ви маєте можливість допомогти дитині, переказати кошти на лікування хлопчика можна на рахунок Приват Банку:

5168757288195144
МФО 305299
ЄДРПОУ 14360570


* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-19 06:42 :05