Новини » Світ

Головред «Ехо» Венедиктов з осторогою ставиться до Кадирова і його «ісламських» поплічників

Головний редактор радіостанції «Ехо Москви» Олексій Венедиктов заявив про свій намір звернутися в правоохоронні органи у зв’язку з останніми висловлюваннями глави Чечні Рамзана Кадирова на його адресу і щодо радіостанції.

Про це повідомляє російська служба ВВС.

«Я цілком серйозно ставлюся до погроз з боку Рамзана Кадирова і тому має намір найближчим часом звернутися в правоохоронні органи Росії», – написав він у своєму блозі на сайті радіостанції.

Венедиктов відкинув звинувачення Кадирова в тому, що «Ехо» є антиісламським радіо. «Вважаю, що подібні заяви носять наклепницький характер і завдають шкоди діловій репутації «Ехо». Ми живемо у світській державі і дотримуємося Конституції РФ і законів Росії», – запевнив головред.

Раніше глава Чечні Рамзан Кадиров звинуватив Венедиктова в прагненні образити мусульман і посіяти міжнаціональну ворожнечу.

На його думку, Венедиктов перетворив радіо «в антиісламський рупор» і «мусульмани Росії давно це бачать». За словами чеченського лідера, «влада повинна закликати до порядку радіо, сіє ворожнечу і ненависть між людьми і народами. Інакше знайдуться ті, хто призве Венедиктова до відповіді».

 

Loading...