Новини » Світ

Кадиров оголосив Ходорковського «ворогом мусульман»

Глава Чечні Рамзан Кадиров вважає, що Михайло Ходорковський оголосив себе «ворогом всіх мусульман світу» і його особистим ворогом.

 

Про це Кадиров написав у своєму Instagram, передає «Українська правда».

«Бажаючи прислужитися своїм західним господарям, (Ходорковський) побіг навіть попереду паровоза. Після кривавої події у Парижі, він уявив себе більшим французом, ніж президент Франції та прем’єр-міністр цієї країни», – написав Кадиров.

Він заявив, що Ходорковський «вимагає від усіх журналістів повторення досвіду паризького видання і друкування карикатур».

«Своїми безмозкими діями Ходорковський поставив на собі хрест. Він оголосив себе ворогом усіх мусульман світу. Значить і моїм особистим ворогом», – написав глава Чечні.

При цьому Кадиров сподівається, що «у Швейцарії знайдуться тисячі законослухняних громадян, які притягнуть злочинця-утікача до відповідальності».

«І, мабуть, цей буде жорстким і чутливим», – написав він.

Як відомо, 7 січня троє озброєних людей напали на редакцію сатиричного журналу Charlie Hebdo в Парижі, загинули 10 журналістів і двоє поліцейських. Причиною нападу були карикатури на ісламські релігійні символи.

Loading...