Новини » Львів

У Львові на виставці картин Тетяни Гамрищак зацвітуть «Квіти душі»

У п’ятницю, 9 січня, у Львівській обласній філармонії відкриється персональна виставка молодої художниці Тетяни Гамрищак «Квіти душі», яка триватиме впродовж місяця – до 9 лютого. Назва виставки відтворює уяву художниці про людську душу.

Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

«Уявляю собі людську душу як особистий садочок, в якому кожен господарить на власний розсуд. Кожен сам вибирає, які квіти ростимуть у його садку, і кожен сам обирає, як за ними доглядати. Деякі садочки – ошатні і доглянуті, вони буяють барвами і тішать око соковитою зеленню. Деякі ж чахнуть від небажання господаря приділити йому час. Деякі квіти постійно розквітають, натомість є квіти, на які треба чекати ледь не все життя», – каже художниця.

На виставці будуть представлені найновіші 16 картин Тетяни Гамрищак, десять з яких виконані аквареллю та шість – олійними фарбами. Працюючи над виставкою «Квіти душі», художниця намагалася передати легкість та чарівність кожної миті, спробувала в кольорі відтворити емоції і показати час, необхідний для того, щоб виростити свою найбільш омріяну квітку. Роботи художниці – це її особистий щоденник, де вона викладає своє найсокровенніше, те, що найглибше торкається її душі.

«Ми часто живемо завтра чи вчора. Ми згадуємо минуле або плануємо майбутнє, і зовсім не думаємо про теперішнє. А та мить, яку ти переживаєш саме зараз, і є життям. Воно складається з моментів, вражень, емоцій, подій і кожен з цих моментів є надзвичайно важливим. Наче пазли, моменти складаються у спільний малюнок, який ми малюємо від народження і до смерті. Завдяки мистецтву, деякі миті вдається спіймати і відтворити їх на полотні», – переконана Тетяна Гамрищак.

Львівська обласна філармонія запрошує львів’ян та гостей міста відвідати виставку «Квітів душі». Відкриття – 9 січня о 16:00 у фойє філармонії.

 

Loading...