Новини » Світ

Кемерон похвалився товариськими стосунками з Обамою, – The Daily Mail

Британський прем’єр-міністр і президент США настільки близькі, що Барак Обама називає Девіда Кемерона «братом».

Про це повідомляє The Daily Mail, подає Укрінформ.

«Так, він іноді називає мене «брат» («bro» скорочено від «brother» – брат, братан, старина, друг – ред.)», – сказав Кемерон.

За словами британського прем’єра, Обама вважає, що особливі стосунки між двома політиками міцні як ніколи раніше – і в особистому спілкуванні, і на публіці. І в цьому Кемерон згоден з главою Білого дому.

Коментуючи цю заяву, The Telegraph пише, що Кемерон і Обама завжди комфортно почували себе в компанії один одного, хоча і представляють протилежні табори у своїх політичних системах. На відміну від частенько напружених зустрічей між нинішнім президентом США і колишнім британським прем’єром Гордоном Брауном.

Видання відзначає, що навіть деякі моменти високої напруженості на міжнародній арені не зашкодили Кемерону і Обамі разом «напустувати». Так, обидва політики піддалися критиці, після того, як, посміхаючись, позували для «селфі» разом з прем’єр-міністром Данії Хелле Торнінг-Шмідт на похоронах Нельсона Мандели в 2013 році.

Загальний інтерес британського і американського лідерів до спортивних змагань вилився в 2012 році в те, що Кемерон прилетів на приватному літаку Обами, щоб відвідати університетський баскетбольний матч, під час якого вони разом їли хот-доги. У 2011-му політики також разом зіграли в настільний теніс з британськими школярами.

 

Loading...