Новини » Львів 31 грудня, 2014, 21:19
У Дрогобичі попрощалися з ще одним бійцем Михайлом Сирваткою, який віддав життя за волю України

Сьогодні, 31 грудня, у Дрогобичі поховали ще одного бійця Михайла Сирватка.

Про це повідомив власкор IA ZIK.

Чоловік пішов воювати у добровольчий батальйон, був поранений під Горлівкою ще у вересні та перебував у лікарні.

На жаль, документів про те, що він учасник АТО, у бійця не було. Відтак, вказано, що помер він від хвороб. Хвороб, які насправді спричинили отримані на фронті поранення.

Михайло Сирватка – чотирнадцятий герой з Дрогобиччини, який віддав своє життя за територіальну цілісність і незалежність України. Перед ним були Артур Гулик, Ігор Борис, Мар’ян Дишель, Сергій Шевчук, Юрій Комар, Іван Габчак, Тарас Зозуля, Степан Бродяк, Дмитро Дишель, Іван Ісик. А ще майданівці Олег Ушневич, Богдан Вайда, Йосиф Шіллінг…

«Дякуємо за подвиг, скорбимо з родиною, не забудемо, не зрадимо», – кажуть дрогобичани.

Вкотре нагадуючи ці імена, вкотре їх перечитуючи, маємо пам’ятати, що за ними похований цілий світ. Світ, життя, яке обірвалося. Це ненароджені діти, нестворені родини, це діти-сироти і молоді вдови, це батьки, які ховають своїх понівечених війною синів.

«Жоден з нас, жоден, не має права жити як жив досі, – каже громадська активістка Марія Кульчицька. – Жодних хабарів, жодних «домовленостей». Жодного закриття очей і мовчання про беззаконня! Ми в неоплатному боргу перед цими героями і їх родинами. Тож кожного разу, здійснюючи навіть найменший ганебний вчинок, маємо пам’ятати – саме такі вчинки призвели до тієї ситуації в країні, яку сьогодні маємо, саме через це загинули хлопці.. Ви бажаєте такого своїм дітям? Чи ви думаєте, що вас це омине?».

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-20 12:06 :00