Новини » Політика 29 грудня, 2014, 8:35
Парасюк: Голосування за бюджет – наймасштабніша афера Яценюка

«Сьогодні ми сиділи у ВР до «переможного», бо деякі депутати не могли скасувати свої чартери на святкування Нового року, і це правда. Хто не вірить, поїдьте зранку в Бориспіль і переконаєтесь, що це так».

Написав народний депутат Володимир Парасюк у Фейсбуці.

Парасюк вважає: «Найгірше те, що сьогоднішнє голосування за бюджет – це чергова і наймасштабніша афера Яценюка зокрема і «Народного фронту» загалом. Арсеній Петрович виборов собі картбланш для написання такого бюджету, який йому заманеться. Сьогодні ваші обранці проголосували за чистий листок паперу, на якому можна писати свої корупційні схеми і виділяти кошти тим, хто буде ділитись через відкати».

«Щоб ви розуміли, ми прийняли зміни до Податкового кодексу та до ряду інших законів, а усі ці зміни суттєво впливають на формування бюджету, виникають зовсім інші розрахунки та, як наслідок, ми отримуємо зовсім інші цифри. Усе це потрібно було заново порахувати, внести відповідні зміни до проекту і лише тоді приймати бюджет-2015. А сьогодні бюджет переписувався та приймався просто на коліні: жодних порівняльних таблиць, жодних роздаткових матеріалів. Усе, що отримали депутати – це короткий виступ пана Прем’єра, в якому він просто зачитував поправки: якісь зачитав, якісь забув. Усе, що нам залишалось – це сприймати на слух головний закон, за яким країна житиме весь наступний рік.

Це нечуваний прецедент. Теперішній міністр поводиться ще гірше, ніж азаров, а депутати ще гірше, ніж риги. Ніколи б не міг подумати, що люди, які так голосно кричали про зміну системи будуть поводитись настільки цинічно і нахабно. Вони порушують все, що можна і не можна. Вони не змінять країну, бо вони не хочуть нічого міняти.

Дорогий український народе, Вас розвели на рік вперед. Бо рівно через рік вийде кулявлоб і скаже: я працював як міг, дайте мені ще шанс. Я мрію, щоб він і всі його підручні депутати поховали себе як політично, так і морально. І перший камінь для цього вони вже заклали.

Тепер відповідь на питання «Що робити?» – А я не знаю. Думати треба було, коли йшли голосувати на виборах. Вітаю. 2015 рік – це рік виживання, хоча міг бути роком розвитку», – заявляє Парасюк.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-26 08:23 :27