Новини » Регіони 26 грудня, 2014, 19:35
На Рівненщині новий голова ОДА – Віталій Чугунніков

Як ми вже повідомляли, сьогодні Президент України Петро Порошенко призначив глав чотирьох обласних державних адміністрацій. Зокрема, головою Рівненської облдержадміністрації призначено Віталія Чугуннікова.

Про це повідомляється на офіційному сайті Президента України.

Під час зустрічі з новопризначеними  головами ОДА глава держави наголосив, що зараз перед країною постали два основних виклики – захист територіальної цілісності й незалежності та проведення реформ.

«Я від вас чекаю консолідації політичних сил суспільства, імплементації європейського шляху розвитку та угоди про асоціацію. Я від вас чекаю різкого підвищення енергоефективності, бо кожен з вас знає, що це той виклик, на який ми маємо знайти адекватну відповідь», – наголосив Петро Порошенко.

Глава держави підкреслив, що новопризначені глави облдержадміністрацій мають забезпечити проведення мобілізації. «З 20 січня буде проголошено четверту хвилю мобілізації. Робиться вона для того, щоб забезпечити ефективну ротацію тих підрозділів, що нині перебувають у зоні АТО», – зазначив Президент.

Стосовно призначення нового очільника області в прес-службі Рівненської ОДА інформації отримати не вдалося – після 18-ї години там на телефони не відповідали.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-23 17:10 :15