Новини » Київ 808

У Києві під АП «закривавлені телезомбі» вимагали більше серіалів з Охлобистіним

Сьогодні, 22 грудня, до Президента України прийшли десятки зазомбованих російськими серіалами телеглядачів. Закривавлені «телезомбі» штовхались, вимагаючи крові та більше серіалів з українофобами Охлобистіним та Пореченковим. Таку театралізовану акцію під будівлею Адміністрації Президента провели волонтери та активісти руху «Відсіч».

Як повідомив репортер ZIK-Стрім Максим Осовський, у такий спосіб громадськість висловила президенту протест щодо засилля в українському телевізійному ефірі російської продукції, яка є ефективним способом впливу на свідомість. Попри війну, яку Росія веде проти України, розповіла активістка Катерина Чепура, за останні чотири місяці обсяг російських серіалів в українському телепросторі зріс близько на 5%.

«Впродовж останніх чотирьох місяців ми займаємось моніторингом телеканалів і кожні два тижні підбиваємо підсумки. Наприклад, на телеканалі «Україна» російського контенту 87%, уявіть собі ще плюс 5%. Насправді це дуже високі показники», – зазначила активістка.

Аби показати згубний вплив російської телевізійної продукції на свідомість глядачів, активісти та волонтери переодяглись у зомбі. Хлопці, дівчата і навіть діти, з білими обличчями, чорними очима та закривавленими ротами намагались прорватись до президентської адміністрації та вимагали збільшити частку серіалів російського виробництва, зокрема за участю українофобів Івана Охлобистіна та Михайла Пореченкова, в ефірі українських телеканалів.

Організатори театралізованої акції сподіваються, що Петро Порошенко відреагує та прийме заходити щодо діяльності телеканалів, котрі демонструють російську телепродукцію з пропагандистським змістом.

Усі Стрім-трансляції телеканалу ZIK дивіться тут.

Додайте ZIK.UA в обрані джерела Додати в обрані Google News