live
Новини » Світ

Росіянина стратили у Пакистані за замах на президента країни

У Пакистані приведений до виконання смертний вирок російському громадянину Ахласу Ахмеду Ахлаку, засудженому у справі про замах на колишнього президента країни Первеза Мушаррафа.

Разом з росіянином страчені ще троє засуджених по тій же справі, пише Meduza.

У свою чергу МЗС Росії підтвердив інформацію про страту росіянина, пославшись на дані міністерства внутрішніх справ Пакистану.

«З боку посольства Росії в Ісламабаді та адвокатів росгражданіна робилися зусилля щодо відстрочення виконання вироку. Проте, за інформацією МВС Пакистану, Ахлак разом з трьома спільниками був страчений у м.Фейсалабад», – зазначили в МЗС РФ.

Ахлас Ахмед Ахлак народився у Волгограді у родині пакистанця і росіянки, у 2001 році він залишив Росію. Смертний вирок йому винесли в 2005 році за замах на Первеза Мушаррафа, вчинене в грудні 2003 року.

Тоді терористи на замінованих автомобілях спробували протаранити машину президента. В результаті вибуху загинули 16 людей, Мушарраф при цьому не постраждав.

У Пакистані з 2008 року діяв мораторій на смертну кару. Його скасували після теракту в Пешаварі, здійсненого 16 грудня 2014. Тоді група бойовиків захопила школу, в якій знаходилися близько 500 осіб.

 

Loading...