Новини » Події 734

Підприємства з юридичною адресою в Донецьку, не отримають українські дозвільні документи, – ОДА

Підприємства, що залишаються в Донецьку і мають там юридичну адресу, не отримають українські дозвільні документи – єдиний вихід для них: перереєстрація на вільній території.

Про це сказала на брифінгу в Краматорську начальник Управління з питань видачі документів дозвільного характеру та надання адміністративних послуг обласної держадміністрації Тетяна Ковальова, – повідомляє Укрінформ з посиланням на прес-службу ОДА.

«Юридичні особи, зареєстровані на території, яка стала окупованою, повинні перереєструватися у підконтрольних України містах і районах. Тоді ми зможемо видати їм необхідні дозволи», – сказала вона.

Підприємствам, які зареєстровані в Донецьку та на інших територіях, непідконтрольних української влади, але надають послуги, наприклад, у Краматорську, також необхідно пройти ту ж процедуру. Допомогу їм також надасть обласний центр «Відкрита влада».

За інформацією Тетяни Ковальової, на окупованій території регіону залишилися 18 центрів надання адміністративних послуг. Усі вони зараз не працюють.

 

Loading...
Loading...
Loading...