live
Новини » Економіка 1580

Сугоняко: Втримати гривню з такою програмою уряду неможливо. Це азаровщина

Президент Асоціації українських банків Олександр Сугоняко. Фото: Маріан Стрільців

Станом на сьогодні немає чинників, які би дозволяли говорити про те, що гривня може зупинити своє падіння. Нова програма уряду також не може зупинити девальвацію.

Про це у коментарі ІА ZIK заявив президент Асоціації українських банків Олександр Сугоняко.

«Можна уповільнити падіння національної валюти, але не падати вона не може – через стан нашого платіжного балансу і повну відсутність будь-якої тверезої економічної політики, спрямованої на збільшення зайнятості і зростання обсягів виробництва. Тому, на жаль, наразі з тими програмами, які пропонує уряд, зупинити девальвацію неможливо. Та й уряд сам замість того, щоб нарощувати виробництво, говорить, що треба позичати. Це продовження політики Азарова», – констатував він.

Нагадаємо, Олександр Сугоняко також прокоментував ІА ZIK падіння курсу рубля. За його словами, якщо рубль упав у два рази, то це означає, що Росія стала в два рази дешевшою. Тобто вона стала біднішою у два рази. Це буде впливати і на Україну, тому що російські проблеми, так чи інакше, зачіпають і нас.

«Але якщо ми перебуваємо з цією країною в стані війни, то тоді це все-таки не наші проблеми або проблеми в меншій мірі. Дасть Бог, прийдуть там, у Росії, нормальні люди, тоді будемо налагоджувати якісь інші відносини, аніж сьогодні при нинішньому керівникові РФ», – зазначив він.

Loading...
Loading...
Loading...