понеділок, 15 грудня, 2014, 17:05 Світ
Ласло Віда: Угорщина підтримує Україну та її територіальну цілісність

Угорщина підтримує цілісність України та виступає за її територіальну цілісність. Європа зацікавлена у стабільній незалежній Україні.

Про це сьогодні, 15 грудня, заявив на круглому столі «Україна-Угорщина: учора, сьогодні, завтра» у Львові заступник генерального консула Генконсульства Угорщини в Ужгороді Ласло Віда.

«Відносини між Україною та Угорщиною дуже добрі, добросусідські. Угорщина відкрила своє посольство відразу після проголошення незалежності України. Крім того, вона стала третьою країною, яка визнала незалежність України. Сьогодні у ці складні часи ми також підтримуємо Україну, її територіальну цілісність. Ми вважаємо, що це в інтересах Європи – стабільна, незалежна країна, яка мирно розвивається. Для нас Україна – великий сусід, з яким ми хочемо співпрацювати», – запевнив він.

Ласло Віда нагадав, що Угорщина вела переговори щодо вступу до ЄС протягом десяти років.

«Це непростий процес. Я думаю, що для України він буде ще тяжчим, оскільки спочатку треба врегулювати проблеми на Сході. Але ми вважаємо, що Україна зробила величезний крок вперед. Євроінтеграція – це той шлях, яким країна планує рухатися далі. У цьому Угорщина підтримує Україну», – додав консул.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-14 17:41 :15