Новини » Київ 12 грудня, 2014, 8:00
Учасники «Кредитного Майдану» пікетуватимуть НБУ. Наживо дивіться о 9:00

Cьогодні, 12 грудня, громадська організація «Кредитний майдан» проведе всеукраїнську акцію проти політики Національного банку України. Зокрема, у Києві під будівлею НБУ проведуть мітинг.

«НБУ вбиває банківську систему України: відсутність контролю за обсягом випуску грошей, за махінаціями комерційних банків, вибіркове рефінансування, яке банки не повертають – ось ознаки його діяльності», – заявляють в громадській організації.

Активісти також невдоволені тим, що НБУ «відпустив гривню у вільне плавання», що спричинило її знецінення. «Результати цього ми відчуваємо кожного дня, спустошуючи свої гаманці. Навчання дітей, нове авто, якісні продукти – забудьте про це», – йдеться у заяві «Кредитного майдану»,

Крім того, в організації відзначають, що Громадська рада НБУ ігнорує вимогу вести до її складу представника позичальників для роботи над проблемою валютних кредитів.

Мітинг під НБУ відстежуватиме репортер ZIK-Стрім Максим Осовський. Пряму Стрім-трансляцію дивіться на головній сторінці сайту ZIK.UA.


Broadcast live streaming video on Ustream
* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-19 02:02 :24