live
Новини » Львів

Святий Миколай – допоможемо разом: 34 вихованці інтернатів отримають подарунки

За два тижні понад 40 львів’ян долучились до акції «Святий Миколай – допоможемо разом». Це означає, що 34 вихованці з інтернатів «Добре серце» (с. Новий Милятин) та «Вишенька» (с. Жовтанці) отримають подарунки від святого Миколая. Однак організатори акції наголошують, що більше дітей чекають на святкове чудо.

Про це повідомляє прес-служба Львівської міськради.

До Дня святого Миколая товариство допомоги «Свербивус» організувало акцію «Святий Миколай – допоможемо разом», мета якої – допомогти дітям із сиротинців у селах Новий Милятин та Жовтанці силами пересічних львів’ян. Для цього було використано портал «Хочу/Можу».

«Суть проста: діти, яким потрібна допомога, залишають свої листи на сайті, а львів’яни, які бажають допомогти, беруть їх. До Дня святого Миколая дуже багато людей долучається до допомоги вихованцям дитячих будинків. Однак, ми закликаємо робити це і після того, як завершаться новорічні свята. Адже поки в країні триває напружена ситуація, догляд за незахищеними верствами населення лягає на плечі небайдужих», – розповіли представники товариства допомоги «Свербивус».

Взяти листа і виконати дитяче бажання можна за посиланням.

Долучитись до акції «Святий Миколай – допоможемо разом» та дізнатись більше інформації можна телефоном 050-373-15-96 та у групі «Свербивус» в соціальних мережах Facebook та ВКонтакте.

 

Loading...