Новини » Політика 5 грудня, 2014, 11:36
Савельєв: За роботу в Антикорупційному бюро вимагають $ 100 тис. хабара. Будьте, гади, прокляті!
Фото: Косарєв Олександр/УНІАН
Фото: Косарєв Олександр/УНІАН

За можливість працювати в Національному антикорупційному бюро від кандидатів вимагають хабар у розмірі 100 тис. дол.

Про це у Facebook повідомив головний редактор львівської газети «Ратуша», відомий журналіст-криміналіст Микола Савельєв, який посилається на свої джерела у правоохоронних органах.

«Це треба зупинити! – написав він. – Знайомий силовик вирішив, що його кар’єрний ріст дійшов межі. Він вирішив піти вище і стати незламним бійцем Антикорупційного бюро. Національне антикорупційне бюро України – правоохоронний орган з широкими силовими повноваженнями, на який покладається попередження, виявлення, припинення та розкриття корупційних злочинів. Він почав шукати виходи на Київ. І знайшов. А тепер – сенсація. За право вступити в стрункі лави цього бюро, яке матиме 700 з хвостиком співробітників і надзвичайно великі повноваження, з оперативника зажадали 100 000 доларів США, пообіцявши, що за перший квартал він, як мінімум, половину відіб’є! Ще у вересні така можливість стати лицарем непідкупності коштувала лише 50 тисяч доларів США! Але тепер пройшли вибори і все казково змінилось!».

При цьому Савельєв додав, що пробив по кількох додаткових каналах і отримав підтвердження, що все це правда.

«Усе правда!!! З УБОЗівців, СБУшників, податківців – усіх, хто прагнув в АБ, вимагають бабло! Не хочу тут всує згадувати Небесну сотню і загиблих та покалічених мужиків в АТО, але наразі крім «будьте, гади, прокляті!!!!» в мене інших слів нема. Відчуваю – видихаюсь. Чи буде цій прірві кінець?», – написав журналіст.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-23 08:48 :08