середа, 3 грудня, 2014, 10:51 Львів
Львів’яни засипають «гарячу лінію» ЛМР дзвінками щодо світла: усіх цікавлять графіки
Світло у вікнах багатоповерхового будинку. Фото: torange.biz
Світло у вікнах багатоповерхового будинку. Фото: torange.biz

У вівторок, 2 грудня, на «гарячу лінію» ЛМР від мешканців надійшло 1200 дзвінків і 90% з них стосувалися того, в тому чи іншому районі Львова немає світла.

Про це 3 грудня у коментарі IA ZIK повідомила начальник відділу Гарячої лінії міста Віра Фрис.

За її словами, учора переважно телефонували мешканці Залізничного, Шевченківського та Франківського районів Львова. Сьогодні також уже були звернення про вимкнення світла переважно від львів’ян з Залізничного району, зокрема, Левандівки.

«Ми пояснюємо мешканцям, що у зв’язку з аварійним вимкненням енергоблоку на Запорізькій АЕС, у Львові та області введено в дію графіки аварійних вимкнень електроенергії. Але усіх людей цікавлять самі графіки – коли саме не буде світла. Ми, на жаль, їх не маємо, і «Львівобленерго» їх нам не надає. Вони, може, і самі цих графіків не мають», – зазначила Віра Фрис.

Вона також додала, що за останні два дні на гарячій лінії ЛМР зафіксували чотири дзвінки щодо застрягання людей у ліфтах.

«У ліфтах є кнопки виклику – зв’язок з диспетчером, тому, думаю, мешканці здебільшого телефонують безпосередньо у ту компанію, яка обслуговує ліфт», – додала начальник відділу Гарячої лінії міста.

Як повідомлялося, сьогодні, 3 грудня, станом на 8.50 за розпорядженням диспетчера центральної диспетчерської служби Західної енергосистеми ДП НЕК «Укренерго» знову введені в дію графіки аварійних вимкнень (ГАВ) ПАТ «Львівобленерго» у місті Львові та у всіх районах області з 1 до 8 черги сумарною потужністю 95 МВт.

У зверненні «Львівобленерго» до мешканців наголошується, що графіки аварійних вимкнень – це один із заходів, який застосовуються при виникненні дефіциту потужності в Об’єднаній енергетичній системі України.

Графіки аварійних вимкнень вводяться виключно по спеціальному розпорядженню Державного підприємства НЕК «Укренерго». Внаслідок введення в дію ГАВ відключаються від послуг електропостачання споживачі на визначену розпорядженням потужність.

«Оскільки введення і припинення дії ГАВ здійснюється по спецрозпорядженню диспетчера центральної диспетчерської служби Західної енергосистеми ДП НЕК «Укренерго», ми не можемо Вас проінформувати заздалегідь про час дії ГАВ», – повідомляють у «Львівобленерго».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-07-17 10:13 :40