Новини » Події 2221

Ми знаємо точну адресу у Підмосковʼї, де живе Азаров, – радник голови СБУ

СБУ ідентифікувала адресу, за якою зараз у Підмосковʼї живе екс-премʼєр-міністр України Микола Азаров. Утім шанси на те, що Росія погодиться видати його Україні, мізерні.

Про це заявив радник голови СБУ Дмитро Тупчієнко у прямому ефірі аналітично-інформаційного тижневика «" target="_blank">Погляд на тиждень» (щосуботи о 21:00 на телеканалі ZIK).

За словами більшості головних фігурантів справ Майдану були некоректно зроблені повідомлення про підозру.

«Тож ці люди втекли, але ми приблизно знаємо, де вони перебувають на даний час, – повідомив Дмитро Тупчієнко. – Ми знаємо, де у Підмосковʼї живе Азаров – ідентифікували його адресу. Відомо, що полковник Петро Федчук прийняв російське громадянство. Достеменно знаємо, що за межами України перебуває і Сергій Арбузов. Тож повідомлення, що його начебто десь бачили в Україні, – фейк. Додам, що розшук цієї людини ніхто не скасовував».

Водночас Дмитро Тупчієнко висловив сумнів, що Росія видасть Україні підозрюваних у злочинах на Майдані. Відтак точної відповіді, коли ж нарешті почнуться судові процеси, не вдалося почути.

«Кримінальні процеси не відбуваються із сьогодні на завтра, мають дотримуватися всі процедурні моменти», – зазначив Тупчієнко. Також він додав, що всі кримінальні справи проти посадовців 1-3 категорії – перші заступники міністрів, члени Уряду України – компетенція Генеральної прокуратури України. Працівники органів безпеки здійснюють лише оперативний супровід таких справ. 

 

Loading...
Loading...
Loading...