Новини » Львів

Відійшов у вічність в.о. гендиректора ДП «Львіввугілля» Петро Солонинка

Петро Солонинка. Фото: lvug.com.ua

28 листопада 2014 року на 53 році життя відійшов у вічність після тривалої хвороби в.о. генерального директора ДП «Львіввугілля» Петро Солонинка.

Про це повідомляє портал «Шахтар Галичини».

Як повідомляється, уся трудова біографія, а це 35 років, Петра Іляриновича була пов’язана з Львівським-Волинським вугільним басейном.

Він народився 11 грудня 1961 року у місті Інта, Росія. Після закінчення Ленінградського гірничого інституту за спеціальністю «Технологія і комплексна механізація підземної розробки родовищ корисних копалин» розпочав свою трудову діяльність гірничим майстром на шахті №4 «Нововолинська», згодом був командиром взводу 12 воєнізованого гірничорятувального загону Центрального штабу ДВГРЗ Львівсько-Волинського вугільного басейну.

2008-2010рр.- генеральний директор ДП «Волиньвугілля». З 2011р. до березня 2013р. очолював трудові колективи шахт «Червоноградська» та «Степова» ДП «Львіввугілля», обіймав посади директора з матеріально – технічного постачання, транспорту та збуту продукції, а також директора з виробництва держпідприємства.

У червні 2013 року Петра Іляриновича Солонинку наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості України призначено виконуючим обов’язки генерального директора ДП «Львіввугілля».

«Петро Іляринович назавжди залишиться у нашій пам’яті доброзичливим, енергійним, щедрим душею, завжди готовим прийти на допомогу, підставити своє дружнє плече. У роботі відзначався високою професійністю, був добрим керівником, цінував команду спеціалістів, з якою працював. Саме за це його щиро любили і поважали колеги, друзі, близькі. За багаторічну сумлінну працю Петро Іляринович відзначений багатьма грамотами та галузевими нагородами.

Він ще міг би довго перебувати з нами, працювати на благо розвитку паливно – енергетичного комплексу Галичини. Однак доля розпорядилася інакше. Сьогодні ми, його колеги та друзі, сумуємо разом з його рідними та близькими і висловлюємо їм глибокі співчуття», – йдеться у повідомленні ДП «Львіввугілля»..

 

Loading...