live
Новини » Політика 511

ДемАльянс вимагає від Кличка оприлюднення інформації про корупцію у столичній мерії

Результати внутрішнього аудиту, який виявив в столичній мерії порушень на понад 304 мільйони гривень, мають стати публічними.

 

Про це повідомляє прес-служба «Демократичного альянсу».

«При Кличку в КМДА крадуть не менше, ніж при Попові чи Черновецькому. Бо нічого з того, що він обіцяв для боротьби з корупцією не зроблено», – заявив керівник фракції «ДемАльянсу» в Київраді Василь Гацько.

За його словами, мер проігнорував його ж передвиборчу обіцянка провести аудит фінансово-господарської діяльності за останні 5 років.

«Кличко не розібрався навіть зі своїми попередниками. Ми переконані, що це лише верхівка айсбергу. Масштаби зловживань суттєво більші», – наголосив Гацько.

За його словами, щоб побачити ситуацію повністю, до аудиту треба залучати зовнішні інституції, бо «перевірки Кличком самого себе корисні, але упереджені».

Демократичний Альянс заявляє, що має намір змусити владу міста оприлюднити матеріали внутрішньої перевірки і проконтролює, щоб вони належним чином розслідувалися прокуратурою.

Зокрема, депутати наполягатимуть на розгляді цього питання на наступному засіданні Київради.

Як відомо, внутрішній аудит КМДА за липень – першу половину листопада цього року виявив порушень на суму понад 304 мільйони гривень.

Loading...
Loading...
Loading...