Новини » Регіони

Волонтери перетворили Волинську ОДА у склад продуктів для АТО

Своєрідну акцію тролінгу обласних владців 27 листопада влаштували волонтери Луцького штабу Автомайдану України, обурені відсутністю приміщення для зберігання речей для АТО.

Про це повідомив власкор АІ  ZIK.

Перед початком обідньої перерви активісти на кількох автомобілях привезли до приміщення ОДА продукти харчування, які псуються на морозі. Серед них – картопля, буряки, цибуля, консервація, варення. Загалом близько 200 кілограмів.

Це волонтери пояснили відсутністю складу для зберігання продуктів, адже  на морозі вони зіпсуються.

«Тільки у мене вдома лежать  2 т одягу і близько 6,5 т продуктів», – зазначив очільник Луцького штабу Автомайдану  України Олег Бондарук.

З його слів, волонтери ще влітку  зверталися за підтримкою до влади, однак чиновники нічим не посприяли. Тож привезені продукти волонтери акуратно склали біля кабінету голови ОДА Володимира Гунчика.

До них одразу підійшли керівник апарату Дмитро Дубняк та радник губернатора Борис Кондратюк. Вони назвали це провокацією, водночас Кондратюк сказав, що ОДА зверталася з проханням надати приміщення Автомайданівцям до Луцької міськради, але там розвели руками.

Зрештою, без оформлення акту приймання-передачі активісти подалися геть. Щоправда, Бондарук попередив, що невдовзі закінчують збирати допомогу у 24 парафіях на Віолині. Тож, допомогу від церкви в разі морозів вони знову готові привезти до ОДА.

Loading...