Новини » Львів 27 листопада, 2014, 12:35
Ветерани «Карпат» зіграли у благодійному турнірі

Цими днями у с. Зимна Вода, що на Львівщині, відбувся благодійний регіональний турнір, у якому взяли участь і ветерани львівських «Карпат». Метою акції було зібрати кошти для наших військових, які, ризикуючи власним життям, захищають схід країни.

Про це йдеться у сюжеті програми новин «Огляд дня. Спорт» (щобудня о 21:00 на телеканалі ZIK).

Ростислав Поточняк, Ігор Кульчицький, Габор Вайда, Богдан Грещак – золотий склад львівських «Карпат» нервово спостерігає за поразкою своїх молодших побратимів на полі у Зимній Воді.

«Я хвилююсь так, ніби сам там бігаю на полі. Думаю, якби мені так років сорок скинути, то я не те, щоб за ветеранів, я б ще і за нашу команду «Карпати» зміг зіграти», – сміється ветеран ФК «Карпати» Ігор Кульчицький.

Втім, як і в будь-яких товариських змаганнях, результат був не головним. Значно важливіша – мета.

«Тут стоять скриньки і люди долучаються до збору коштів. На ці гроші придбають або тепловізор, або теплі речі – все залежить від того, яку суму вдасться зібрати», – розповів член ГО «Майдан» у Зимній Воді Орест Костюк.

Наскільки важливою є будь-яка допомога військовим, не з чуток знає Богдан Скиба. Чоловік тільки-но повернувся додому із зони бойових дій. Ветерани «Карпат» вітають прикордонника іменною зелено-білою футболкою.

«Волонтери нас і вдягають, і їжу дають. І вселяють віру у нашу перемогу. Дають сил та наснаги боротися», – зізнається Богдан.

Тепер він і сам кидає гроші у скриньку. Втім, переконаний, що при необхідності обов‘язково повернеться до армії. Однак уже разом із «карпатівцями»:

«Ми всі маємо добру фізичну форму. Тож, якби, не дай Боже, щось трапилось, однозначно станемо на захист Батьківщини. Неможливо перемогти народ, який захищає свою землю, свою націю, свою мову і тому — перемога буде за нами. Слава Україні!», – впевнений ветеран ФК «Карпати» Габор Вайда.
 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-23 12:37 :23