четвер, 27 листопада, 2014, 10:11 Регіони
СБУ взялася за луцьких комуністів

СБУ перевіряє наявність злочинів проти основ національної безпеки у діях луцьких комуністів Михайла та Олександра Кононовичів, які завезли допомогу сепаратистам так званої «ЛНР».

Про це повідомив власкор IA ZIK.

У прес-службі УСБУ у Волинській області в ексклюзивному коментарі IA ZIK підтвердили, спецслужба взялася за комуністів. В облуправлінні СБУ в рамках компетенції здійснюють перевірку щодо наявності в діях громадян України Кононовича М.А. та Кононовича О.А. ознак злочинів проти основ національної безпеки України за інформацією, викладеною в ЗМІ та у зверненні голови Волинської ОДА Володимира Гунчика.

«Нагадаємо, що в управлінні СБ України у Волинській області цілодобово діє телефон довіри, за допомогою якого ви можете повідомляти про будь-які відомі факти підготовки та скоєння протиправних дій, які можуть зашкодити цілісності та безпеці нашої держави. Конфіденційність гарантуємо», – стверджують у прес-службі УСБУ Волині.

Як відомо, вчора Луцька міськрада не змогла підтримати запит із проханням до правоохоронців перевірити діяльність скандальних комуністів.

Натомість, із аналогічним клопотанням до СБУ звернувся голова ОДА Володимир Гунчик.

Довідка IA ZIK.

Телефони довіри УСБУ у Волинській області: 0332-24-40-25, 097-7-911-911.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-24 22:12:33