live
Новини » Політика

Геращенко: СБУ пора зайнятися представниками заборонених в Україні телеканалів РФ і почати з LifeNews

Співробітникам СБУ, які мають повноваження по видворенню з країни і заборони в’їзду в Україну, пора зайнятися представниками заборонених в Україні російських телеканалів вже зараз.

Радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко виступив з ініціативою ввести обов’язкову акредитацію для журналістів російських ЗМІ із зазначенням правил, які вони повинні дотримуватися, якщо хочуть працювати в Україні, – повідомляє ГОРДОН.

«Сьогодні починає роботу нова Верховна Рада. Буду пропонувати запровадити обов’язкову акредитацію для журналістів російських ЗМІ із зазначенням правил, які вони повинні дотримуватися, якщо хочуть працювати в Україні», – повідомив Геращенко.

Причиною даної ініціативи стали зіткнення біля палацу «Україна» в Києві, де протестуючі небезуспішно намагалися зірвати концерт української співачки Ані Лорак, а також подальший сюжет російського телеканалу LifeNews, в якому журналістка в прямому ефірі розповідає про заподіяні їй каліцтва.

«Будуть правила порушувати і брехати – будемо їх видворяти. Може, колегам з СБУ, які мають повноваження по видворенню з країни і заборони в’їзду, пора зайнятися представниками заборонених в Україні російських телеканалів вже зараз? І почати можна з цієї журналістки LifeNews», – зазначив Геращенко.

За його словами, в ході сюжету журналістка спочатку закриває ліве око, а потім замість лівого – праве.

«Будь на моєму місці великий театральний режисер Станіславський, він би напевно сказав, дивлячись на таку гру російської журналістки, своє знамените «не вірю!», – резюмував Геращенко.

 Loading...
Loading...
Loading...