Новини » Спорт 26 листопада, 2014, 9:28
ЄЮОФ 2019 року приймуть Ерзурум та Мінськ

Турецький Ерзурум та столиця Білорусі Мінськ – столиці Європейських юнацьких олімпійських фестивалів 2019 року.

Таке рішення було оголошено під час 43-ї Генеральної асамблеї Європейських Олімпійських Комітетів (ЄОК), яка завершила сою роботу в Баку (Азербайджан), інформує офіційний сайт НОК України.

Отже, XIV зимовий Європейський юнацький олімпійський фестиваль (ЄЮОФ) пройде взимку 2019 року в турецькому Ерзурумі, а влітку XV літній ЄЮОФ збере юних олімпійців у білоруському Мінську.

Довідка

Європейські юнацькі олімпійські фестивалі (ЄЮОФ) – це комплексі змагання, що проводяться під егідою Європейських Олімпійських Комітетів (ЄОК) за участю усіх європейських країн.

Змагання проводяться в непарні роки із зимових та літніх видів спорту та регламентуються Хартією ЄЮОФ. Вік учасників в залежності від видів спорту 13–17 років.

Не дивлячись на те, що Фестиваль має коротку історію, але вже зумів довести свою значимість. Аналізуючи склад учасників ЄЮОФ, можна простежити таку тенденцію, що більшість згодом потрапляє в основні збірні своїх команд і успішно виступають на Олімпійських іграх та інших міжнародних змаганнях.

В різні роки у Фестивалі від України брали участь чотириразова Олімпійська чемпіонка з плавання Яна Клочкова, Олімпійська чемпіонка з біатлону Олена Підгрушна та чемпіон світу з дзюдо Георгій Зантарая та інші.

 

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-21 23:54 :37