Новини » Регіони 24 листопада, 2014, 15:30
В Івано-Франківську застосовуватимуть геотермальні технології для опалення будівель

В Івано-Франківську створять пілотний проект щодо запровадження геотермальної технології для опалення будівель.

Таку інформацію озвучив під час засідання робочої групи з питань енергозбереження та енергоефективності при Мінрегіоні, директор департаменту систем життєзабезпечення та житлової політики Мінрегіону України Сергій Кушнір. Про це сьогодні, 24 листопада, повідомив власкор IA ZIK.

Йдеться про застосування теплових  насосів, які  можуть  використовувати  накопичену наприклад в ґрунті, воді, або сонячну енергію для нагріву будівлі. У країнах Європи такий вид опалення дуже поширений.

«До нас надійшла пропозиція від наших партнерів з США щодо впровадження геотермальної технології для опалення і кондиціонування будівель в Україні. Немає жодних сумнівів, що передовий досвід використання подібних технологій для України сьогодні є дуже корисним і надзвичайно актуальним. Тому вважаємо за необхідне за участю органів місцевого самоврядування вивчити надані пропозиції та проаналізувати можливість підготовки пілотного проекту в Україні, щоб продемонструвати ефективність реалізації заходів з енергозбереження на прикладі використання геотермальної технології», - зазначив Сергій Кушнір.

Реалізувати пілотний проект запропоновано на основі проектної пропозиції від КП «Івано-Франківськтеплокомуненерго».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-18 14:28 :36