Новини » Регіони

Луцький суд розділив компенсацію за загибель бійця у зоні АТО між його батьками

Вчора, 20 листопада, Луцький суд розділив компенсацію за загибель бійця Віталія Махновця у зоні АТО між його батьками. Зазначимо, що мати солдата планувала віддати усі кошти на лікування солдатів, поранених у зоні АТО. Жінка переконувала, що чоловік участі у вихованні сина не брав. Відтак, тепер подаватиме касаційну скаргу до Вищого спеціалізованого суду.

Про це йдеться у сюжеті програми новин «Огляд дня» телеканалу ZIK (щобудня о 21:00).

Віталій Махновець загинув під Волновахою ще у травні, та його батьки досі не могли поділити одноразової допомоги від держави. Коли Феміда вирішила розділити понад 600 тисяч гривень навпіл між батьком і матір'ю, мати загиблого солдата обурилася.

Жінка переконує, колишній чоловік не гідний грошової компенсації, бо, мовляв, участі у вихованні сина він не брав, також не платив аліментів – і за це, навіть, двічі відбував покарання.  Тому й подала позов до апеляційного суду. Втім, на судове засідання чоловік не з’явився. Відтак, суд постановив залишити в силі рішення суду першої інстанції – і таки розділити виплату між батьками порівну.

«Хоче получити гроші – хай йде воює, а на крові мого сина він жити не буде. Я незгідна з рішенням суду. Я хочу справедливості. Більш нічого», – зазначає матір загиблого військовослужбовця Марія Махновець

Loading...