Новини » Львів 19 листопада, 2014, 16:01
Волонтери зі Львова передали бійцям АТО бус та зварюють захисні решітки на БТРи

Волонтери зі Львова вже вдев’яте здійнили поїздку в зону АТО. Вони передали бійцям 80-ї аеромобільної бригади бус. Також волонтери займаються встановленням захисних екранів на БТРи.

Про це сьогодні, 19 листопада, на прес-конференції повідомив начальник штабу «Народної самооборони Львівщини» Микола Щур.

Відтак, він зазначив: «Ця поїздка – вже дев’ята – була особливою. Ми нарешті впровадили в життя проект «Народна броня», започаткований заради того, щоб наварювати захисні екрани на БТРи. У поїздку ми взяли з собою комплект готових решіток. Також на Схід відбули вісім зварників зі Львова».

За словами Миколи Щура, волонтери спершу у тиловій базі під Харковом спробували в польових умовах обварити один БТР, на що витратили два дні. Потім цю роботу продовжили у Сєвєродонецьку. Наразі зварники працюють вже над третім комплектом решіток.

«Крім того, для 80-ї аеромобільної бригади на ми подарували бус, який був пригнаний з Польщі. Адже є велика необхідність у тому, щоб бійці мали хороші автомобілі. Бригада базується значно далі від блокпосту, і їй щодня доводиться виїжджати на зміну», – додав начальник штабу «Народної самооборони Львівщини».

За словами волонтерів, вже планується десята поїздка на Схід. Як повідомив депутат Львівської облради Олександр Ганущин, найбільше українські бійці потребують хоча би найпростіших радіостанцій, тепловізори – щонайменше один на блокпост, а також аптечок та термобілизни.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-22 20:11 :11