live
Новини » Львів 1281

На Львівщині проводять бойовий вишкіл для артилеристів

На Яворівському полігоні, що на Львівщині, проходять навчання для артилеристів. Сімсот п‘ятдесят бійців, які ще не мали військового досвіду, з’їхались сюди зі всієї країни. Тепер, після курсу виснажливих тренувань, вояки уже вправно виконують навчальні завдання та готові відправлятися на схід.

Про це йдеться у сюжеті журналіста програми новин «Огляд дня» (щобудня о 21:00 на телеканалі ZIK) Євгена Міклушки.

Інструктори зізнаються: навчати артилеристів важче та довше, ніж інших військових. Та після курсу посилених тренувань солдати та офіцери готові до виконання завдань.

«Ми почали роботу на початку вересня і до середини жовтня провели бойове злагодження усіх підрозділів. Зараз навіть є підрозділи, які виконують завдання на сході нашої держави», – розповів в.о. командира Олег Лісовий.

Загалом у бригаді 750 військових. На усіх – близько сотні одиниць важкої техніки. Вона хоч і стара, та мобільна і в робочому стані. Бойову міць бригади становить її вогнева система артилерії.

Є і зв‘язковий майданчик, на якому координують усі дії. А щоб зв‘язківці працювали справно, тернопільські волонтери привезли їм рації та планшети. За допомогою спеціальної програми, яку розробив український офіцер, військові швидко та без похибок визначають місцезнаходження цілі, куди має влучити снаряд.

«Тут бачимо повністю усі дані по цілі: дальність непересічна, дальність обчислена. Маємо усе для того, щоб можна було стріляти», – розповідають військові.

Із такими уміннями артилеристи уже рвуться на схід оберігати свою країну. 

Loading...
Loading...
Loading...