Новини » Світ

«Ехо Москви» вирішив купити його головний редактор Олексій Венедиктов

Головний редактор «Еха Москви» Олексій Венедиктов до кінця року збирається викупити радіостанцію.

Про це, як йдеться на сайті радіостанції, він заявив на зустрічі колективу «Еха» з головою правління холдингу «Газпром-медіа» Михайлом Лесіним, – повідомляє «Лента.ру».

В свою чергу, за словами Лесина, така пропозиція йому вже надходило раніше, проте в усній формі. Лесин додав, що «Газпром-медіа» теоретично готовий продати «Ехо» за справедливу ціну.

Зустріч журналістів «Еха-Москви» з Михайлом Лесіним пройшла у вівторок ввечері в Будинку журналістів. Приводом для неї став пост Олександра Плющева із послідуючим скандалом.

Ведучого «Еха Москви» Олександра Плющева звільнили 6 листопада за вимогу головного акціонера радіостанції – компанії «Газпром-Медіа» – у зв’язку з «порушенням журналістом всіх допустимих морально-етичних норм». У своєму блозі на сайті радіостанції Плющев 5 листопада задався питанням, чи можна вважати загибель сина голови кремлівської адміністрації Сергія Іванова доказом існування бога. Пізніше журналіст видалив твіт і приніс публічні вибачення. 17 листопада він уже особисто вибачився перед головою адміністрації президента Сергієм Івановим.

 

Loading...