Новини » Події 18 листопада, 2014, 18:40
Депутат Каплін сокирою виламав двері до кабінету мера Полтави

Нардеп Сергій Каплін виламав двері до кабінетів першого заступника мера Полтави, начальника управління капітального будівництва, а також до кабінету мера Полтави Олександра Мамая.

Інцидент стався під час візиту 20 інвесторів будівництва соціального будинку у Полтаві до Полтавської міськради, які вимагали від влади скорішої здачі будинку в експлуатацію. Протестувальників очолив народний депутат України Сергій Каплін, повідомляє місцеве інтернет-видання Полтавщина.

Каплін з делегацією прийшов до приймальні міського голови і почав вимагати міського голову. Секретар повідомила, що він відсутній, як і перший заступник, а номера телефонів вона давати не буде.

Сергій Каплін виламав двері до кабінету першого заступника мера В’ячеслава Стеценка, зайшов туди і виніс ручку зі словами «Подивіться, яка дорога ручка у першого заступника».

Як передає УНІАН, він не став спілкуватися з заступниками мера Юрієм Левченком та Юрієм Кропивкою. Останнього Каплін штовхав в плечі та спину і тримаючи сокиру в руках, сказав, аби той йшов працювати.

Депутат спробував на міцність і двері до кабінету начальника управління капітального будівнцтва, але Володимира Годні там не було. Згодом затріщали двері до кабінету мера Олександра Мамая.

«Своїми радикальними вчинками я довів Мамаю, що між нами, між громадою та ним самим, немає жодних зачинених дверей, жодних перешкод. І люди завжди зможуть його знайти, де б він не був, а його сьогодні бачили у Полтаві на особистому автомобілі, а не на офіційному прийомі громадян. Але прийде час, ми знайдемо його і хоч за ногу, хоч за шию направимо його в суд, який дасть йому оцінку за його вчинки», – наголосив Каплін.

Також політик наголосив, що в кабінеті мера він знайшов портрет Януковича.

«Стало очевидним, чого мер не хоче фінансово допомогти нашим воїнам – він чекає на російські танки у Полтаві, у місті, яке розташоване на кордоні із неспокійними областями та іншою Україною. Ми зараз будемо ініціювати питання про позачергові вибори міського голови, бо меру-сепаратисту у Полтаві не місце», – заявив Каплін.

Міліція не втручалася у дії депутата.

В.о. начальника Полтавського міськвідділу міліції Сергій Бейгул повідомив, що правоохоронці не перешкоджали діям депутата, коли він рубав двері сокирою, пошкоджуючи комунальну власність міста, бо «він є народним депутатом».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-12-05 22:38 :15