Новини » Львів

У Львові відкрили вул. Куліша. У мерії запевняють, що ремонт обійшовся втричі дешевше

У Львові сьогодні, 17 листопада, відкрили для проїзду вул. Куліша. Тут повністю замінили каналізаційні мережі та замість асфальту поклали бруківку. На ремонт витратили суму, майже втричі меншу від запланованої.

Про це у понеділок на брифінгу повідомив міський голова Львова Андрій Садовий.

«По проекту вартість робіт на вул. Куліша мала становити 12 млн грн. Ми вклалися у суму втричі меншу. Повністю замінили інженерію, поклали бруківку, яка раніше була на інших вулицях, де проклали потім трамвайну колію. Це також дозволило зекономити. Ми хочемо відновити центральну частину міста, щоб вона виглядала так, як у старі часи. Важливо, щоб місто мало автентику», – наголосив мер.

Вул. Куліша була закрита для проїзду з червня. На ремонт самої дороги витратили понад 2 млн грн. За словами міського голови, також за кошти інвестора – 1 млн грн – відремонтували тротуари.

Крім того, на вулиці облаштували велодоріжки. Наразі велосипедисти можуть їздити по вул. Куліша від вул. Зернової до пр. Чорновола. Велодоріжку у зворотному напрямку – від пр. Чорновола до вул. Зернової – обіцяють облаштувати за два тижні.

Водночас радник міського голови Львова з розвитку велосипедної інфраструктури Олег Шмід запевнив: «Будемо продовжувати будівництво веломережі. Зараз проводиться ремонт вул. Шевченка від Рясне-1 до вул. Брюховицької. Там мають бути велосмуги».

За його словами, планується суцільний веломаршрут від північних районів Львова до центру міста.

 

Loading...