Новини » Львів 14 листопада, 2014, 16:01
У Львові заявили про зловживання громадської організації з допомогою для АТО

Громадських активістів, зокрема тих, які зараз допомагають військовим АТО, закликали провести люстрацію у свої рядах, аби не допустити туди людей, що співпрацювали з бандитським режимом Януковича.

Про це 14 листопада на прес-конференції наголосив депутат Винниківської міськради, член громадської ради при міськраді Винник Володимир Почаєвець.

Зокрема, депутат озвучив компрометуючу інформацію щодо голови та активістів ГО «Допомога армії України». Зокрема, як повідомив В.Почаєвець, нинішній активіст цієї ГО Олексій Дегтяренко та його брат Дмитро Дегтяренко у 2005 році входили до ініціативної групи з підготовки проведення референдуму проти НАТО та «за» Митний союз. Також до цієї ініціативної групи входив Юрій Дмитришин, який на сьогодні очолює ГО «Допомога армії України».

«Ці люди з 2005 року працюють разом і можемо тільки уявити, яку небезпеку вони створюють для суспільства», – заявив депутат.

«На виборах до Львівської міськради 2006 року Олексій Дегтяренко балотувався у списку опозиційного блоку «Не так» як член СДПУ(о). Також у списку був Юрій Дмитришин – на той час студент. У 2007 році Олексій Дегтяренко був членом ОВК від Партії регіонів», – додав В.Почаєвець.

Представник ГО «Допомога армії України» Василь Констатюк повідомив про зловживання з коштами та продуктами, зібраними для бійців АТО, в самій організації.

«Юрій Дмитришин взяв у нас в організації 65 тис. грн, щоб віднести в банк. Дорогою 10 тис. «випарувалося». На футболки та на рекламу виділили близько 52 тис. грн. Я думаю, цього взагалі не потрібно було робити. Є питання, як футболки, які штампували у нас на фабриці опинилися у Тернопільскій області. Коли один із наших активістів почав вникати в інформацію, скільки таких футболок зробили, його просто звільнили.

Продукти і цигарки зі складу брали і вивозили на особистих машинах. Коли хлопці на складі зробили зауваження – їх пинками вигнали звідти», – розповів представник ГО.

На його думку, ГО «Допомога армії України» приречена на розвал.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-20 12:04 :17